درباره ما

به وب سایت ما خوش آمدید

درباره ما

از فروردین 1389 فعالیت خود را با نام پژواک آریا آغاز نمودیم و شالوده فعالیت خویش را بر تحقیق و تولید در عرصه  طراحی نرم افزار گذاشتیم. در ابتدای سال 1391 موفق به ایجاد ساختاری جدید، بهینه و منطبق با استانداردهای روز دنیا در زمینه طراحی وبسایت و نرم افزارهای تحت وب شدیم.
پشتکار و ممارست و بهره گیری از  نیروی متخصص ، خلاق و با تجربه ، این شرکت را قادر ساخت با تولید انبوه محصولات نرم افزاری با برند تجاری ( وب بیت ) رضایت مشتریان خود را کسب نماید .این شرکت از بدو تاسیس در ارزشیابی‌های صورت گرفته در زمره‌ی شرکت‌های تراز اول بوده است. هم‌اکنون این کانون تبلیغاتی و نرم افزاری دارای نیروهای متخصص در زمینه های برنامه نویسی تحت وب ، برنامه نویسی تحت ویندوز ، گرافیک ، آگهی ، تبلیغات ، تولید انیمیشن ( 3D , 2D ) ، تیزرهای تبلیغاتی و شبکه  می باشد  و از همکاری اساتید دانشگاه در زمینه های ذکر شده  بهره می‌برد.
 لازم به ذکر است این کانون تبلیغاتی و نرم افزاری  همواره برای ارائه خدمات تبلیغات و انفورماتیک در صنایع دولتی و خصوصی مختلف کشور حضوری دائم، پررنگ و فعال داشته و توانائی ارائه سرویس‌های متعددی را دارد
اکنون این کانون تبلیغاتی و نرم افزاری با بهره گیری از کادری مجرب و مشاوران خود، آماده همکاری با شما  عزیزان میباشد.

برای مشاوره طراحی سایت و تبلیغات با ما تماس بگیرید. تماس با ما